Wosk
Nasz wosk to w 100 % z naturalny wosk pochodzenia roślinnego. Jego wegańskie pochodzenie zawdzięczamy nasionom soi, z których tłoczony jest olej wykorzystywany do produkcji wosku. Jako surowiec roślinny, wosk sojowy nie zawiera żadnych syntetycznych dodatków, przez co pali się bardzo klarownie. Podczas spalania wosk sojowy nie emituje do atmosfery szkodliwych dla zdrowia substancji, jest więc przyjazny dla środowiska.

Zapachy
Zapach to ogromna moc i ważny składnik świec sojowych. Wykorzystywane przez nas kompozycje pochodzą z Francji, a dokładnie z położonego na Lazurowym Wybrzeżu Grasse – światowej stolicy naturalnych aromatów wykorzystywanych w przemyśle perfumeryjnym.
Wszystkie aromaty dodawane do naszych świec zostały stworzone przez profesjonalnych kreatorów zapachów. W naszych kompozycjach staramy się wykorzystywać zapachy budzące przyjemne skojarzenia. Chcemy aby nasze świece wywoływały pozytywne emocje, powodowały odprężenie i wyciszenie.
Nasze podstawowe zapachy to: Zielona herbata, Orange spicy, Piżmo, Czekolada, Wanilia z kokosem.

Naczynia pod zalew świec
Wykorzystywane przez nas naczynia wykonane są z wysokiej jakości szkła sodowo-wapniowego wolnego od ołowiu i metali ciężkich. Jest to produkt polski, charakteryzujący się doskonałą trwałością i odpornością na zmienność temperatur.

Knoty
Knoty naszych świec to knoty ekologiczne powstałe z niebielonej bawełny, a następnie powleczone naturalną mieszanką wosku pszczelego i roślinnego. Produkcja tego rodzaju knotów odbywa się w 100% bez użycia szkodliwych środków chemicznych. Dzięki temu knoty nie dymią i nie emitują do powietrza toksycznych substancji.